NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

Rekolekcje Wielkopostne 2015

Serdecznie zapraszamy! Nauki rekolekcyjne będą na każdej Mszy św. niedzielnej oraz podczas Eucharystii wieczornych o godz. 18 od soboty do środy. Dodatkowo od soboty do wtorku o godz. 20.00 zapraszamy na nieszpory z katechezą.

Zmarł ks. Edward Cieśla MS

Z żalem oraz z nadzieją na spotkanie w wieczności informujemy, że 3 lutego br. zmarł nasz współbrat ks. Edward Cieśla MS.

Wspólne kolędowanie z Matula

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania z Zespołem Matula. W dniu 6 stycznia 2015 roku o godz. 16.00.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Odpust wrześniowy w Dębowcu

W bazylice NMP z La Salette w Dębowcu w dniach 18-21 września 2014 r. odbędzie się odpust.

Relacja z XXVII MSSM w Dębowcu

W sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu 12 lipca zakończyło się 27 Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych.

Dębowiec: Saletyni w labiryncie relacji

W labiryncie relacji to hasło XXVII Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się w dniach od 7 do 12 lipca 2014 roku w Dębowcu k. Jasła. Organizatorami tych dni modlitwy, refleksji, muzyki i radości są misjonarze saletyni. Dębowiec to spotkanie z żywym Bogiem i drugim człowiekiem, niezapomniane koncerty, goście zaskakujący swoją głęboką wiarą, spotkania w trawie, chwile ciszy i refleksji nad własnym powołaniem.

Odpust majowy AD 2014

Składając Bogu dziękczynnienie za dar kanonizacji Papieża Polaka - Jana Pawła II zapraszamy Czcicieli Matki Bożej Saletyńskiej do dębowieckeij bazyliki na majowy odpust.

Inaugurcja sezonu motocoklowego AD 2014

Miłośników i uzytkowników jednośladów zaprszamy 1 maja 2014 r. do Bazyliki Mniejszej Najświętszej Maryii Panny z La Salette w Dębowcu. Przyzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II pragniemy wypraszać potrzebne łaski dla wszystkich uzytkowników dróg.

W programie czas na modlitwę oraz wspólne świętowanie.

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie poniżej.