1. W dniu dzisiejszym kończymy nasze rekolekcje adwentowe. Dziękujemy ks. biskupowi Radosławowi Zmitrowiczowi za wspólną modlitwę i głoszenie Dobrej Nowiny i życzymy owocnej posługi wszędzie tam gdzie Pan Bóg będzie księdza Biskupa kierował. Również w tym czasie był z nami diakon Andrzej z kijowskiego seminarium, którego otoczmy modlitwą w tym ostatnim czasie przygotowania do święceń prezbiteratu.

2. Zapraszamy do udziału w „roratach“ odprawianych w naszej Bazylice od poniedziałku do soboty o 6.00 rano. Bezpośrednio po nich jest jutrznia (modlitwa psalmami) i medytacja Słowa Bożego.

3. Przypominamy o świecach na wigilijny stół – kupując świecę włączamy się w wigilijne dzieło pomocy „Caritas“. Zachęcamy także do przygotowania Torby miłosierdzia, którą można wziąć z przedsionka Bazyliki.

4. W dniu dzisiejszym spotkanie osób żyjących w związkach niesakramentalnych o godz. 16.00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.

5. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za włączenie się w akcję ZOSTAŃ ANIOŁEM. W przedsionku Bazyliki są wywieszone zdjęcia z finału tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia.

6. W środę 13 grudnia kolejna rocznica wybuchu stanu wojennego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Natomiast po wieczornej Eucharystii w tym dniu tradycyjnie zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

7. W czwartek Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 18.00, a wcześniej możliwość rozmowy z egzorcystą po uzgodnieniu terminu z kustoszem Sanktuarium.

8. Podobnie jak w zeszłym roku chcemy stworzyć Świąteczną Grupę Kolędową. Zachęcamy osoby dorosłe i młodzież. Próby będą w niedziele adwentowe, o godz. 16.00 w sali domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania. Czekamy na śpiewających oraz grających na różnych instrumentach.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w przedsionku Bazyliki znajduje się Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, a także nasz Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej. Życzymy dobrej lektury.

10. W dniach od 15 do 17 grudnia zapraszamy na sesję rekolekcyjną: Pojednanie z depresją, która odbędzie się w naszym Centrum Pojednania.