1.  W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Wszystkim życzymy żywej wiary i Bożej radości. Niech Maryja wyprasza nam potrzebne łaski na wszystkie dni Nowego Roku.

2. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w naszej Bazylice według porządku niedzielnego. Przygotowane woreczki z kadzidłem i kredą będzie można nabyć za dobrowolna ofiarę w wyznaczonych miejscach w Bazylice.

3. W tym dniu, 6 stycznia, zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 11.00 wszystkie dzieci. Zachęcamy, żeby dzieci przyniosły ze sobą instrumenty muzyczne oraz zrobione przez siebie korony. Po Mszy świętej będzie wspólny czas kolędowania.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich nabożeństw.

5. W następną niedzielę będzie można nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.

6. Dziękujemy za złożone ofiary na ogrzewanie Bazyliki. Skarbona na ten cel wystawiona jest w przedsionku Bazyliki.

7. Zgodnie z klasztornym zwyczajem nasi nowicjusze kolędują po miejscowościach parafii Dębowiec. Dziękujemy za ich życzliwe przyjęcie.