1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W przedsionku Bazyliki można złożyć do skarbony ofiarę na misje.

2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00. Natomiast w Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. W czasie każdej drogi krzyżowej jest wystawiany koszyk na jałmużnę wielkopostną.

3. W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Przed nami kolejny psalm pokutny.

4. Zapraszamy na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Jan Gierlak MS, w najbliższy czwartek 16 marca o godz. 18.00. Od godziny 15.00 po ustaleniu terminu z Kustoszem Sanktuarium można umówić się na spotkanie z egzorcystą diecezji rzeszowskiej.

5. W najbliższym czasie w naszym domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania odbędą się rekolekcje „Jeżeli domu Pan nie zbuduje…”, Sesja „Pojednanie z utraconą jednością małżeńską”, i rekolekcje „Maryja ikona żywej wiary”. Szczegóły na stronie internetowej centrum.saletyni.pl. Zapraszamy do udziału.

6. Wraz ze Stowarzyszeniem Wrzos zapraszamy na drogę krzyżową w Mrukowej w sobotę 25 marca zakończoną Eucharystią i wspólnym spotkaniem przy herbacie. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Dojazd we własnym zakresie.

7. Zachęcamy do kupowania Baranków wielkanocnych jako pomoc dla Caritas.

8. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na cele Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette.

9. W następną niedzielę będzie możliwość nabycia najnowszego numeru Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.

10. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jasła na Liwocz lub do Dukli rozpocznie się 7 kwietnia. Szczegóły na stronie franciszkaniejasło.

11. Informujemy, że na naszej stronie internetowej www.sanktuarium.saletyni.pl oraz na sanktuaryjnym facebooku na bieżąco zamieszczamy wszelkie potrzebne ogłoszenia i informacje. Strona ciągle jest w trakcie przebudowy dlatego zachęcamy do przesyłania uwag i sugestii związanych z jej funkcjonowaniem.