1. W najbliższy piątek w naszym Centrum Pojednania rozpocznie się sesja rekolekcyjna: Pojednanie z utraconym dzieciństwem. Szczegóły na naszych stronach internetowych. Zapraszamy do uczestnictwa.

2. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Bożej.

3. Dziękujemy za składane ofiary na ogrzewanie Bazyliki. Skarbona na ten cel wystawiona jest w przedsionku Bazyliki. Natomiast w następną niedzielę po każdej Mszy świętej  będziemy zbierać ofiary do puszek na ogrzewanie naszej świątyni. Dziękujemy za pomoc i zrozumienie.

4. W imieniu naszych braci nowicjuszy, pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom parafii Dębowiec za przyjęcie ich jako kolędników. Wyrazem tej wdzięczności będzie Msza Święta dziękczynno – błagalna za mieszkańców parafii, która zostanie odprawiona w najbliższą środę o godz. 18.00 w naszej Bazylice.

5. W czwartek, 19 stycznia, uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji.

6. W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, natomiast 17 stycznia obchodzimy Dzień Judaizmu. Zapraszamy do modlitwy o dar jedności.