1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na Gorzkie żale o godz. 16.00. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.
2. W środę po wieczornej Eucharystii zapraszamy na katechezę dla dorosłych dotyczącą Ducha Świętego.
3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny.
4. W najbliższy weekend od 9 do 11 marca zapraszamy do domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania na rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych: „W Duchu i prawdzie” oraz kurs Filipa – rekolekcje pomagające odnaleźć i pogłębić naszą wiarę. Natomiast od 23 do 25 marca zapraszamy na sesję rekolekcyjną: Krzywda, przebaczenie, pojednanie.
5. W sobotę 17 marca wraz ze stowarzyszeniem WRZOS zapraszamy na drogę krzyżową w Mrukowej. Szczegóły na plakacie.
6. W następną niedzielę będzie można nabyć najnowszy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.
7. Informujemy, że ruszyły już zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która 23 marca wyruszy od franciszkanów z Jasła. W tym roku jest propozycja czterech tras. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.
8. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na rzecz Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i materiałach reklamowych.
9. W roku św. Józefa zapraszamy na pielgrzymkę z Dębowca do Kalisza, Niepokalanowa i Torunia w dniach 2-4 maja 2018r. Szczegóły na plakacie.
10. W przedsionku Bazyliki jest ogłoszenie dla rolników informujące o pomocy w rozliczeniach.
11. W dniu 15 marca w Centrum zdrowia „Mastej” odbędą się badania USG. Szczegółowe informacje na plakacie oraz w przychodni.