1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na Gorzkie żale o godz. 16.00. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.
2. W środę po wieczornej Eucharystii zapraszamy na katechezę dla dorosłych dotyczącą Ducha Świętego.
3. Zapraszamy na Mszę święte z modlitwą o uzdrowieniem, w czwartek 15 marca o godz. 18.00.
4. Droga Krzyżowa w Mrukowej rozpocznie się w sobotę 17 marca o godz. 10.00. Wraz ze stowarzyszeniem WRZOS serdecznie zapraszamy.
5. Zapraszamy do domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania na sesję rekolekcyjną: Krzywda, przebaczenie, pojednanie w dniach od 23 do 25 marca.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 5355 zł na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny. Gorąco dziękujemy za wszelką pomoc.
7. Gorąco zachęcamy do nabycia najnowszego Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej, który można nabyć w przedsionku Bazyliki.
8. Informujemy, że ruszyły już zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która 23 marca wyruszy od franciszkanów z Jasła. Jest także propozycja drogi krzyżowej z Biecza do Dębowca. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.
9. W roku św. Józefa zapraszamy na pielgrzymkę z Dębowca do Kalisza, Niepokalanowa i Torunia w dniach 2-4 maja 2018r. Szczegóły na plakacie.
10. W dniu 15 marca w Centrum zdrowia „Mastej” odbędą się badania USG. Szczegółowe informacje na plakacie oraz w przychodni.
11. W następną niedzielę będzie po Mszach świętych zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.