1. W najbliższy piątek 31 marca o godz. 20.00 zapraszamy na koncert: Rockową Drogę Krzyżową z rozważaniami oraz efektami wizualizacjami w wykonaniu zespołu Daj spokój.

2. Obchodzimy 100 rocznicę objawień Maryi w Fatimie. W jednym z nich Matka Boża wezwała do podjęcia wynagradzającego nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca. Chcąc odpowiedzieć na Jej słowa zapraszamy w pierwsze soboty miesiąca na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności. Najbliższe spotkania 1 kwietnia.

3. Za tydzień w niedzielę 2 kwietnia zapraszamy na czuwanie ze św. Janem Pawłem II. Rozpoczniemy o godz. 20.30, a zakończymy o 21.37 w godzinę śmierci naszego Wielkiego Rodaka.

4. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00. Natomiast w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15. W czasie każdej drogi krzyżowej jest wystawiany koszyk na jałmużnę wielkopostną.

5. W dniu dzisiejszym zapraszamy na spotkanie trzeźwościowe. Eucharystia o godz. 15.00 i Gorzkie żale w Bazylice, a o 17.00 Droga krzyżowa w kaplicy Centrum Pojednania.

6. W  Centrum Pojednania w dniach od 7 do 9 kwietnia odbędzie się sesja rekolekcyjna „Pojednanie z samym sobą”. Zapraszamy do udziału.

7. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na cele Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette.

8. W następną niedzielę będzie po Mszach świętych zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.