1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak kolędy śpiewamy do 2 lutego.
  2. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Bożej.
  3. Zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na spotkanie za tydzień 14 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.
  4. Dziękujemy za składane ofiary na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny oraz kapliczkami różańcowymi.
  5. Za tydzień będzie można nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.
  6. Zapraszamy na sesję z cyklu: wiara-psychologia-pojednanie w dniach od 19 do 21 stycznia do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania. Tematem tych rekolekcji będzie Pojednanie z utraconym dzieciństwem. Szczegóły na naszych stronach internetowych.
  7. Zgodnie z klasztornym zwyczajem nasi nowicjusze kolędują po miejscowościach parafii Dębowiec. Dziękujemy za ich życzliwe przyjęcie.
  8. W następną niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 będziemy gościć chór z Osobnicy. Zapraszamy.
  9. Medyczno–Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle ogłasza nabór na potrzebne i ciekawe kierunki kształcenia. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki. Rekrutacja nie ma ograniczeń wiekowych, nie jest konieczna matura, nauka rozpocznie się w lutym tego roku.