1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego.

2. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Bożej.

3. Zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na spotkanie dzisiaj, jak i w każdą drugą niedzielę miesiąca. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.

4. Dziękujemy za składane ofiary na ogrzewanie Bazyliki. Skarbona na ten cel wystawiona jest w przedsionku Bazyliki.

5. W dniu dzisiejszym można  nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.  W środku tradycyjnie 16 stron z życia naszego Sanktuarium. Mam nadzieję, że świadectwa, artykuły i wywiady pozwolą nam odkrywać Boga, który jest blisko każdego z nas. Zachęcamy do lektury i dziękujemy za ofiary na to dzieło.

6. Zapraszamy na sesję z cyklu: wiara-psychologia-pojednanie w dniach od 20 do 22 stycznia 2017 r do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania. Tematem tych rekolekcji będzie Pojednanie z utraconym dzieciństwem. Szczegóły na naszych stronach internetowych.