1. Witamy w Dębowcu siostry saletynki i życzymy im potrzebnych łask w podejmowanych zadaniach.

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. Odbywają się one przez cały czerwiec codziennie o godz. 17.30.

3. Zapraszamy na Apele Maryjne z procesją na Kalwarię Saletyńską każdego dnia o godz. 21.00.

4. W dniu dzisiejszym zachęcamy do wsparcia budowy świątyni Opatrzności Bożej. Ofiary można składać do skarbony w przedsionku Bazyliki.

5. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, w czwartek święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. Zapraszamy na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Jan Gierlak MS. Wyjątkowo w tym miesiącu w drugi czwartek miesiąca czyli 8 czerwca o godz. 18.00.

7. W następną niedzielę 11 czerwca, uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na Mszy świętej o godz. 11.00 jubileusz 25 lecia kapłaństwa będzie obchodził nasz współbrat ks. Jan Ślęczka MS. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. Zapraszamy na spotkanie osób żyjących w związkach niesakramentalnych w następną niedzielę po Mszy świętej o godz. 15.00.

9. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w Gminnym Dniu Dziecka w czasie, którego będzie można skorzystać z wielu bezpłatnych zabaw i konkursów. Rozpoczęcie dzisiaj o godz. 13.00 na stadionie w Dębowcu.

10. Zakład kominiarski informuje, że 5-6 czerwca będzie czyszczenie przewodów kominowych w Zarzeczu, a 7 czerwca w Majscowej.