1. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam i Waszym bliskim serc radosnych przepełnionych zwycięstwem Chrystusa nad śmiercią i naszym grzechem. Chrystus zmartwychwstał Alleluja!

2. Pięćdziesiąt dni od niedzieli Zmartwychwstania do niedzieli Zesłania Ducha Świętego obchodzi się z wielką radością jako czas świąteczny. Natomiast osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę Wielkanocy i obchodzi się je jako uroczystości Pańskie. Z tego powodu w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania mięsa.

3. W dniu jutrzejszym Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte według porządku niedzielnego: 7.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.00.

4. Dziękujemy z serca wszystkim, którzy pomogli nam w głębszym przeżywaniu Świąt Paschalnych. W szczególny sposób dziękujemy br. Rafałowi, br. Janowi i siostrom saletynkom za przygotowanie Ołtarza adoracji, Grobu Pańskiego i piękny wystrój Bazyliki, a także formatorom, nowicjuszom i lektorom za przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia. Podziękowanie składamy, panu organiście i naszemu chórowi sanktuaryjnemu, panom niosącym baldachim, Kręgowi Rodzin Domowego Kościoła, Apostolstwu Rodzinie Saletyńskiej, Wspólnocie modlitewno-ewangelizacyjnej, wszystkim czytającym, śpiewającym i pomagającym na każdy możliwy sposób. Niech dobry Bóg Wam stokrotnie wynagrodzi.

5. Zapraszamy na rekolekcje o modlitwie Jezusowej od 6 do 8 kwietnia do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania.

6. W niedzielę Miłosierdzia Bożego, która będzie za tydzień szczególnie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 14.30 w czasie której pomodlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia i na Eucharystię o godz.15.00.

7. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30, a po Mszy świętej na katechezę dla dorosłych.