1. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam i Waszym bliskim doświadczenia Miłości Boga, która ogarnia całe nasze życie, doświadczenia Miłości, która jest większa niż śmierć. Chrystus zmartwychwstał Alleluja!

2. Pięćdziesiąt dni od niedzieli Zmartwychwstania do niedzieli Zesłania Ducha Świętego obchodzi się z wielką radością jako czas świąteczny. Natomiast osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę Wielkanocy i obchodzi się je jako uroczystości Pańskie. Z tego powodu w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania mięsa.

3. Dziękujemy z serca wszystkim, którzy pomogli nam w głębszym przeżywaniu Świąt Paschalnych. W szczególny sposób dziękujemy br. Janowi i br. Rafałowi za przygotowanie Ołtarza adoracji, Grobu Pańskiego i piękny wystrój  Bazyliki, a także nowicjuszom i ich formatorom za przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia. Podziękowanie składamy, panu organiście i naszemu chórowi sanktuaryjnemu, panom niosącym baldachim, Kręgowi Rodzin Domowego Kościoła, wszystkim czytającym, śpiewającym i pomagającym na każdy możliwy sposób. Niech dobry Bóg Wam stokrotnie wynagrodzi.

4. W dniu jutrzejszym Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte według porządku niedzielnego.

5. Zapraszamy na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Jan Gierlak MS, w najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 18.00. Od godziny 15.00 po ustaleniu terminu z Kustoszem Sanktuarium można umówić się na spotkanie z egzorcystą diecezji rzeszowskiej.

6. Zapraszamy na rekolekcje trzeźwościowe od 21 do 23 kwietnia do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania. Szczegóły na stronie internetowej centrum.saletyni.pl.

7. Zapraszamy również na kurs Filipa organizowany przy naszym Sanktuarium w dniach od 29 kwietnia do 1 maja. Są to rekolekcje skierowane dla osób pełnoletnich. Jest okazją zarówno do odkrycia jak i do pogłębienia naszej wiary. Szczegóły na naszej stronie internetowej sanktuarium. Zapisy u Kustosza Sanktuarium.

8. W niedzielę Miłosierdzia Bożego, która będzie za tydzień szczególnie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 14.30 w czasie której pomodlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia i na Eucharystię o godz.15.00.

9. W najbliższą sobotę 22 kwietnia w wigilię święta Bożego Miłosierdzia organizowany jest wyjazd do Łagiewnik w Krakowie na nocne czuwanie, które będzie trwało od godz. 21.00 do 5.30. Wyjazd z Dębowca o godz. 16.00. Koszt 35 zł. Zapisy u p. Renaty Dykas 501 426 553.