Piątek, 15 maja: Odpust zaczęliśmy Eucharystią (głównym celebransem i kaznodzieją był ks. Łukasz Soczek MS – dyrektor postulatu). Po Mszy św. katechezę o Duchu Świętym wygłosił ks. Łukasz Stachura MS. Była ona wprowadzeniem do adoracji i uwielbienia Chrystusa. Zakończyliśmy dzień Apelem Maryjnym prowadzonym przez ks. Andrzeja Wierzbę MS.

Invalid Displayed Gallery

Piątkowa Eucharystia o godz. 18.00, fragment homilii (ks. Łukasz Soczek MS)

… a tutaj znajdziecie coś z soboty – emocje sportowe w turnieju o Puchar Kustosza. Puchar powędrował w ręce drużyny Straży Pożarnej. Gratulujemy!

Invalid Displayed Gallery

Sobotnie celebracje liturgiczne: Różaniec, adoracja z koronką do Bożego Miłosierdzia, Droga krzyżowa, nabożeństwo pokutne, nowenna do Matki Bożej i na zakończenie Eucharystia na placu sanktuaryjnym o godz. 20.00 zakończona procesją z figurą Matki Bożej Saletyńskiej. Dziękujemy wszystkim za prowadzenie i uczestniczenie.

Invalid Displayed Gallery

Niedziela: Dwa główne punkty to Suma odpustowa pod przewodnictwem naszych saletyńskich srebrnych jubilatów. Homilię wygłosił ks. Stanisław Witkowski MS. Po południu od 14.30 rozpoczęła się pielgrzymka osób konsekrowanych do Dębowca. Eucharystii przewodniczył bp Jan Wątroba, a nieszporom ks. Piotr Ciepłak MS – wikariusz prowincjalny. Odpust zakończył Apel Maryjny prowadzony przez ks. Grzegorza Ozgę MS.

Invalid Displayed Gallery

Frag. homilii ks.Stanisława Witkowskiego MS wygłoszonej podczas Mszy św. o godz. 11.00

Homilia bp. Jana Wątroby, ordynariusza diecezji rzeszowskiej, wygłoszona podczas Eucharystii o godz. 15.00: