XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.07.2018

1. Zapraszamy na Apele Maryjne z procesją na Kalwarię Saletyńską każdego dnia o godz. 21.00.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czasie nabożeństw, a w piątek przez cały dzień wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu od godziny 7.30 do 18.00. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.

3. Trwają przygotowania do 31 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się w poniedziałek 9 lipca i potrwa do piątku 13 lipca. Zapraszamy do udziału.

4. W dniach od 15 do 17 lipca 2018 r. w Krakowie odbędą się rozmowy z nowymi kandydatami do naszego Saletyńskiego seminarium – osoby zainteresowane prosimy o kontakt z księdzem Kustoszem lub bezpośrednio z ks. Karolem – duszpasterzem powołań. Pamiętajmy również o modlitwach w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

5. Zapraszamy na Dębowiecki Festiwal Amoniaczków w niedzielę 22 lipca, który organizujemy we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. W programie Msza święta o godz. 15.00, po niej Biesiada Maryjna w czasie której planowane są występy zespołów regionalnych, spotkanie z s. Anielą i liczne atrakcje dla dzieci. Wszystko zakończymy ok. godziny 19.00.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny. W zakrystii i na furcie klasztornej można również wspomóc to dzieło zakupem okolicznościowych cegiełek na Sanktuarium.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette w dniach od 6 do 16 sierpnia br. Koszt to 490 euro plus 570 zł. Szczegóły pielgrzymki na stronie sanktuarium. Kontakt: 797 002 017.

8. W następną niedzielę, 8 lipca br. od godz. 13.00. przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się XVII Krempniańska Parada Historyczna. Parafia Matki Bożej Niepokalanej oraz Towarzystwo Miłośników Krempnej i Okolicy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu artystycznym.