III NIEDZIELA ZWYKŁA

26.01.2020

1. W dniu dzisiejszym comiesięczne spotkanie trzeźwościowe po Mszy świętej o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym.
  2. W środę po wieczornej Mszy świętej ok godz. 18.45 odbędzie się katecheza dla dorosłych.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.
  4. W niedzielę 2 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego, będziemy przeżywać Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas każdej Eucharystii odbędzie się poświęcenie gromnic. Zgodnie z polskim zwyczajem, w tym dniu po raz ostatni śpiewamy kolędy.
  5. W tym dniu, 2 lutego, nowicjuszka s. Sylwia, która w Dębowcu przeżywała swój nowicjat, złoży pierwsze śluby zakonne w czasie Eucharystii o godz. 11.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Bożej.
  7. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach w naszym domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Szczegółowe informacje o sesjach i rekolekcjach na stronie internetowej centrum pojednania oraz sanktuarium.