1. Niedziela Dobrego Pasterza. Módlmy się o nowe i święte powołania do życia zakonnego i kapłańskiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godzinie 17.30 i Apele Maryjne o godzinie 21.00.

3. W dniu jutrzejszym uroczystość św. Stanisława. Msze św. w naszej Bazylice o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.

4. Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w rozwijaniu swojej wiary z pomocą wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej zapraszamy na spotkanie modlitewne w najbliższy czwartek 11 maja o godz. 19.00, do sali konferencyjnej w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.

5. W sobotę, 13 maja, w 100- lecie objawień w Fatimie zapraszamy na godz. 10.00 do naszej Bazyliki. Rozpoczniemy inscenizacją przygotowaną przez dzieci, następnie o 10.30 będzie miała miejsce Eucharystia, po której rozpoczniemy różaniec wynagradzający.

6. W następną niedzielę będziemy mogli nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.

7. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w V Saletyńskim Spotkaniu Dzieci w Kobylance w dniach od 9 do 11 czerwca. Szczegóły na stronie internetowej. Zapisy u ks. Marka w dębowieckiej parafii.

8. Szpital Specjalistyczny z Jaśle zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.