Ogłoszenia IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

IV NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

31.03.2019

1. W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 11.00 i 17.15. Natomiast w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00.

2. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.

3. W dniu dzisiejszym comiesięczne spotkanie trzeźwościowe po Mszy świętej o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym.

4. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II.

5. W środę po wieczornej Mszy świętej ok godz. 18.45 rozpoczniemy nabożeństwo pokutne. Po liturgii Słowa będzie adoracja i możliwość spowiedzi. Zapraszamy!

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas nabożeństw, a w I piątek przez cały dzień, wraz z całodzienną adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.

7. W piątki zapraszamy na spotkania modlitewne tworzącej się wspólnoty o godz. 19.15 do domu rekolekcyjnego.

8. Zapraszamy do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania na rekolekcje dla kobiet, rekolekcje trzeźwościowe i sesję „Pojednanie z utajoną złością”. Natomiast po świętach wielkanocnych zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński i kurs przedślubny. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

9. Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca składka inwestycyjna na podejmowane prace.

10. Informujemy, że trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która 12 kwietnia wyruszy od franciszkanów z Jasła. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.