Ogłoszenia IV NIEDZIELA ZWYKŁA

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.02.2019

1. Zmiany klasztorne. Decyzją ks. Prowincjała naszą wspólnotę zakonną opuszcza ks. Dariusz Rozum MS, który zostaje posłany do wspólnoty w Warszawie wraz z posługą kapelana u sióstr Niepokalanek. Natomiast od piątego lutego przybywają do naszej wspólnoty ks. Łukasz Soczek MS, ks. Andrzej Wierzba MS oraz postulant Sławomir. Dziękujemy ks. Darkowi za posługę w domu rekolekcyjnym oraz Sanktuarium i polecamy wszystkich Waszej modlitwie oraz opiece Pięknej Pani z La Salette.

2. We wtorek 5 lutego wspominamy postać dziewicy i męczennicy – św. Agaty. W tym dniu święcimy chleb, sól oraz wodę.

3. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony obok kaplicy Matki Boże.

4. Zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na spotkanie za tydzień 10 lutego. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.

5. Dziękujemy za składane ofiary na prowadzone prace.

6. Zapraszamy na rekolekcje w naszym domu rekolekcyjnym:

trzeźwościowe – od 8 do 10 lutego

o modlitwie Jezusowej i sesja Krzywda, przebaczenie, pojednanie od 22 do 24 lutego

wielkopostne od 6 do 8 marca

dla małżeństw od 8 do 10 marca. Szczegóły na naszych stronach internetowych.