Ogłoszenia duszpasterskie

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

03.06.2018

  1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa. Odbywają się one przez cały czerwiec codziennie o godz. 17.30.

  2. Zapraszamy na Apele Maryjne z procesją na Kalwarię Saletyńską każdego dnia o godz. 21.00.

  3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca przeznaczone są na prace prowadzone w ramach projektu szlak maryjny.

  4. W środę zakończenie katechez dla dorosłych. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, nieszpory oraz wspólne świętowanie.

  5. W czwartek tradycyjnie zakończenie oktawy Bożego Ciała w naszej Bazylice. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 18.00, a po niej procesja na placu sanktuaryjnym zakończona błogosławieństwem dzieci.

  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – z tego powodu nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Mszę święte w naszej Bazylice o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.

  7. 10 czerwca 2018 r. odbędzie się Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin, połączony z Marszem dla Życia i Rodziny. Finałem Marszu będzie duszpasterski festiwal rodzinny w Parku Papieskim. Szczegółowe informacje na stronie www.dzienswietoscirodzin.pl.

  8. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w Gminnym Dniu Dziecka w czasie, którego będzie można skorzystać z wielu bezpłatnych zabaw i konkursów. Rozpoczęcie dzisiaj o godz. 13.00 na stadionie w Dębowcu.

  9. Medyczno – Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle ogłasza nabory na wiele ciekawych kierunków. Szczegóły na plakatach w przedsionku Bazyliki.