Niedziela Świętej Rodziny

1. Z racji święta świętej Rodziny życzymy wszystkim rodzinom miłości, jedności i otwartości na opiekę Jezusa, Matki Najświętszej i św. Józefa.
  2. We wtorek Msza święta dziękczynno-błagalna o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo na zakończenie roku. Za udział w nabożeństwie na zakończenie roku można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy również do Bazyliki na Eucharystię o północy rozpoczynającą Nowy Rok 2020.
  3. W środę 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas nabożeństw, a w pierwszy piątek przez cały dzień wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast w sobotę zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.
  5. W niedzielę 5 stycznia na Mszę świętą o godzinie 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci. Zachęcamy, żeby dzieci przyniosły ze sobą wszelkie instrumenty muzyczne, grzechotki. Po Mszy świętej będzie wspólny czas kolędowania.
  6. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach w naszym domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Od stycznia rozpocznie się cykl spotkań w ramach szkoły biblijnej. Zapraszamy również na sesje i rekolekcje o pojednaniu, dla małżeństw, dla kobiet, o spowiedzi, o Triduum Paschalnym i rekolekcje trzeźwościowe. Szczegółowe informacje na stronie internetowej centrum pojednania oraz sanktuarium.
  7. W przedsionku Bazyliki znajdują się ulotki z terminami pielgrzymek organizowanych przez nasze Saletyńskie biuro pielgrzymkowe. Zachęcamy do zabrania ich ze sobą, a także przekazywania informacji swoim bliskim.