Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Przygotowane woreczki z kadzidłem i kredą można nabyć za dobrowolna ofiarę w wyznaczonych miejscach w Bazylice. Niech oznaczenie kredą drzwi będzie świadectwem naszej wiary.

  2. Przypominamy, że w każdą środę o godzinie 17.30 jest odprawiana nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania można składać do skarbony obok kaplicy Matki Bożej.

  3. Zapraszamy na spotkania świąteczne ze wspólnym kolędowaniem: we wtorek chór sanktuaryjny, a w środę uczestników katechez dla dorosłych.

  4. W niedzielę 13 stycznia odbędzie się spotkanie małżeństw niesakramentalnych. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w Centrum Pojednania.

  5. Zachęcamy do udziału w sesji z cyklu: wiara-psychologia-pojednanie w dniach od 18 do 20 stycznia do naszego domu rekolekcyjnego. Tematem sesji będzie „Pojednanie z utraconym dzieciństwem”.

  6. Natomiast od 1 do 3 lutego odbędzie się kurs Filipa. Można w nim uczestniczyć nocując w domu rekolekcyjnym lub przychodząc każdego dnia na spotkania. Jeśli chcesz ożywić swoją wiarę lub ją odnaleźć, to te rekolekcje są dla Ciebie. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

  7. Medyczno–Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle ogłasza nabór na potrzebne i ciekawe kierunki kształcenia. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki. Rekrutacja nie ma ograniczeń wiekowych, nie jest konieczna matura.