Ogłoszenia UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

16.06.2019

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00.

2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszej Bazylice jak w każdą niedzielę.

3. W tym dniu – 20 czerwca 2019 roku, organizowany jest wyjazd do Rzeszowa na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Rozpoczęcie: Plac Sybiraków o godz. 19:00, zakończenie: ok 23:00. Wyjazd o godz. 16:30. Jest to największy w Europie chrześcijański koncert uwielbieniow. Zapisy: p. Renaty Dykas tel. 501 426 553.

4. W przyszłą niedzielę  23 czerwca siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus z Mielca przeprowadzą kwestę  na rozbudowę  katolickiego przedszkola prowadzonego przez siostry.

5. We wtorek 18 czerwca Apostolstwo Rodziny Saletyńskiej organizuje wyjazd do miejsca męczeństwa bł. Karoliny Kózki i sanktuarium w Zabawie. Bliższe informacje i zapisy w sekretariacie ARS-u.

6. 28 września wyruszamy z pielgrzymką do Włoch. Szczegółowy program na stronie sanktuarium.

7. Zapraszamy na V Dębowiecki Festiwal Amoniaczków w niedzielę 7 lipca, który organizujemy we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. W programie Msza święta o godz. 15.00, po niej występy zespołów regionalnych, niespodzianki dla wszystkich oraz liczne atrakcje dla dzieci. Wszystko zakończymy ok. godziny 19.00.

8. Trwają przygotowania do 32 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się w poniedziałek 8 lipca i potrwa do piątku 12 lipca. Wielu ciekawych gości i niezwykły czas modlitwy. Zapraszamy do udziału. Szczegóły zapisów na stronach internetowych.

9. Zapraszamy również do udziału w 42. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. (osobne zaproszenie ks. bpa Jana Wątroby)