Ogłoszenia V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

WIELKIEGO POSTU

7.04.2019

1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświecenie palm podczas każdej Mszy świętej. Uroczysta procesja z palmami ruszy do Bazyliki od źródełka na Mszy świętej o godz. 11.00. Po Eucharystii odbędzie się konkurs z nagrodami na najwyższą i najoryginalniejszą palmę. Liczą się tylko palmy robione własnoręcznie.

2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00. Natomiast w każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.11.00 i 17.15.

3. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony przy kaplicy Miłosierdzia.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej, a po Mszy świętej na katechezę dla dorosłych o Triduum Paschalnym, a w czwartek na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 18.00.

5. W piątki zapraszamy na spotkania modlitewne tworzącej się wspólnoty o godz. 19.15 do domu rekolekcyjnego.

6. W najbliższy weekend zapraszamy do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania na sesję „Pojednanie z utajoną złością”. Natomiast po świętach wielkanocnych zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński i kurs przedślubny. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

7. Dyrekcja oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu zapraszają wszystkich do udziału w corocznym Misterium Męki Pańskiej, które rozpocznie się w dniu 12 kwietnia 2019 roku o godz. 10.30 na placu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na prowadzone prace.

9. W następną niedzielę po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Dziękujemy za każde wsparcie.

10. Ogłoszenia z Gminy Dębowiec: w dniu dzisiejszym: 7 kwietnia odbywają się wybory sołtysów we wszystkich sołectwach na terenie gminy w godzinach od 8.00 do 18.00; natomiast za tydzień – w niedzielę 14 kwietnia, odbędzie się „Wystawa wielkanocna – spotkanie przy stole wielkanocnym” w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy z Dębowcu o godzinie 15.00 połączone z występem dzieci ze Szkoły Podstawowej z Łazów Dębowieckich i poczęstunkiem. Serdecznie zapraszamy

1.