Ogłoszenia VII NIEDZIELA ZWYKŁA

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

24.02.2019

1. W dniu dzisiejszym comiesięczne spotkanie trzeźwościowe po Mszy świętej o godz. 15.00 w domu rekolekcyjnym.

2. W środę po wieczornej Mszy świętej ok godz. 18.45 rozpoczniemy nabożeństwo pokutne. Po liturgii Słowa będzie adoracja i możliwość spowiedzi. Zapraszamy!

3. W piątek, 1 marca, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym dniu również wspominamy rocznicę śmierci Maksymina Giraud świadka objawienia Maryi w La Salette.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas nabożeństw, a w I piątek przez cały dzień, wraz z całodzienną adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności.

5. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne w Bazylice od 6 do 8 marca oraz rekolekcje dla małżeństw od 8 do 10 marca w naszym domu rekolekcyjnym. Szczegóły na naszych stronach internetowych.

6. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% na rzecz Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette.

7. Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca składka inwestycyjna na podejmowane prace.