Ogłoszenia duszpasterskie

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.07.2018

  1. Trwają przygotowania do 31 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się już w poniedziałek. Zapraszamy na modlitwę, konferencje i koncerty. Gośćmi spotkania będą: bp Rafał Markowski, Tomasz Budzyński, Muniek Staszczyk, Dobromir Makowski, zespoły: Nazaret, Porozumienie, Imprateam, Maleo Reggae Rockers. Ufam, że pomogą oni ożywić naszą wiarę. W związku z tym wydarzeniem, Apele od poniedziałku do czwartku będą wpisane w program spotkania.

  2. W dniach od 15 do 17 lipca 2018 r. w Krakowie odbędą się rozmowy z nowymi kandydatami do naszego Saletyńskiego seminarium – osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami. Pamiętajmy również o modlitwach w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

  3. Zapraszamy na IV Dębowiecki Festiwal Amoniaczków w niedzielę 22 lipca, który organizujemy we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. W programie Msza święta o godz. 15.00, po niej Biesiada Maryjna w czasie której planowane są występy zespołów regionalnych, spotkanie z s. Anielą, która m.in. przez 15 lat gotowała kardynałowi Wojtyle i liczne atrakcje dla dzieci. Wszystko zakończymy ok. godziny 19.00.

  4. Dziękujemy za ofiary, które przeznaczone są na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny. W zakrystii i na furcie klasztornej można również wspomóc to dzieło zakupem okolicznościowych cegiełek na Sanktuarium.

  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette w dniach od 6 do 16 sierpnia br. Koszt to 490 euro plus 570 zł. Szczegóły pielgrzymki na stronie sanktuarium. (Kontakt: 797 002 017.)

  6. W następną niedzielę będzie można nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.