Ogłoszenia duszpasterskie

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

22.07.2018

  1. W dniu dzisiejszym po wszystkich Mszach świętych święcimy pojazdy. Po odmówieniu stosownych modlitw i błogosławieństwie, kapłani udadzą się na parkingi. Siostry i klerycy będą rozdawać każdemu kierowcy obrazek ze św. Krzysztofem, natomiast ofiary misyjne złożone przy tej okazji przeznaczone są dla sióstr saletynek. Dziękujemy za wsparcie.

  2. Zbliżające się wspomnienie św. Marty zachęca nas do szczególnej wdzięczności wobec cichej, niezauważanej pracy w naszych domach. Dlatego doceniając każde zaangażowanie na wzór św. Marty zapraszamy na Dębowiecki Festiwal Amoniaczków, który rozpocznie się dzisiaj Eucharystią o godz. 15.00. Następnie od godz. 16.00 Biesiada Maryjna w czasie, której przewidujemy wiele atrakcji dla całych rodzin. W programie spotkanie z s. Anielą Garecką, znaną m.in. z Anielskich przysmaków,, konkursy dla dzieci, występy zespołów regionalnych, możliwość zakupienia cegiełek na Sanktuarium z wieloma niespodziankami, z których główną jest weekendowy pobyt w Zakopanem. Zachęcamy do licznego udziału.

  3. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00.

  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette w dniach od 6 do 16 sierpnia br. Koszt to 490 euro plus 570 zł. Szczegóły pielgrzymki na stronie sanktuarium. (Kontakt: 797 002 017.)

  5. W roku Św. Stanisława Kostki w dniach od 18 do 19 sierpnia zapraszamy na pielgrzymkę, aby nawiedzić miejsca związane z historią naszego Narodu oraz szlakiem świętych polskich patronów (Warszawa, Przasnysz, Rostków). Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki.