XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

2.09.2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z La Salette odprawiane w naszej Bazylice o godzinie 17.30 i na Apele Maryjne o godzinie 21.00.

2. Trwają rekolekcje zakonne naszych nowicjuszy i kleryków. Polecamy ich Waszej modlitwie.

3. W piątek 7 września na Mszy świętej o godzinie 10.30 nasi klerycy złożą śluby wieczyste, natomiast w sobotę 8 września na Mszy świętej o godzinie 10.30, nowicjusze złożą pierwsze śluby zakonne oraz otrzymają sutanny. Dziękując Bogu za dar powołania naszych młodszych współbraci zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 6.30 do 11.00 oraz od 14.30 do 18.30.

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny. W zakrystii i na furcie klasztornej można również wspomóc to dzieło zakupem okolicznościowych cegiełek na Sanktuarium.

6. Za tydzień w niedzielę 9 września zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych. O godz. 15.00 Eucharystia w Bazylice, a po niej spotkanie w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.

7. Już dzisiaj również zapraszamy na odpust wrześniowy ku czci Maryi Saletyńskiej od 13 do 16 września oraz spotkanie Rodziny Radia Maryja 17 września.

8. Misjonarze Saletyni pracujący w Kobylance zapraszają na odpust ku czci Pana Jezusa Ukrzyżowanego od 7 do 9 września. Szczegółowy program na plakacie.