XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.10.2018

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30.

2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na prace inwestycyjne związane z projektem Szlak maryjny. W zakrystii i na furcie klasztornej można również wspomóc to dzieło zakupem okolicznościowych cegiełek na Sanktuarium.

3. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Tematem będzie „Samson – najsilniejszy człowiek na ziemi.”

4. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Wcześniej po uzgodnieniu z kustoszem Sanktuarium można umówić się na spotkanie z egzorcystą.

5. Za tydzień zapraszamy osoby żyjące w małżeństwach niesakramentalnych na spotkanie, które rozpocznie się w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania o godz. 16.00.

6. Za tydzień również XVIII Dzień Papieski. W związku z tym, po każdej Eucharystii będą zbierane ofiary do puszek na stypendium dla młodzieży.

7. Zapraszamy do udziału w sesji rekolekcyjnej: Pojednanie z kryzysem wieku średniego w terminie od 26 do 28 października 2018.  Zapisy w naszym domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Szczegółowe informacje na stronie internetowej centrum.saletyni.pl

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 18 do 25 lutego 2019r. Szczegóły pielgrzymki wkrótce na stronie internetowej sanktuarium lub u ks. Pawła – Kustosza Sanktuarium. Kontakt: 797 002 017.

9. Od 3 października w Rzymie obraduje Synod Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Pomódlmy się w intencji Synodu:

Panie Jezu, Twój Kościół podążający ku Synodowi kieruje wzrok na wszystkich młodych ludzi świata. Prosimy Cię, by z odwagą wzięli oni życie w swoje ręce, zawsze mając wolne serca dążyli do najpiękniejszych i najgłębszych celów. Pomóż im odpowiedzieć na wezwanie, które kierujesz do każdego z nich, by realizując właściwy projekt życia osiągnęli szczęście wsparci obecnością mądrych i ofiarnych przewodników. Otwieraj ich serca na wielkie marzenia i uczyń wrażliwymi na dobro innych. Niech trwają pod Krzyżem jak Umiłowany Uczeń, by przyjmować w darze Twoją Matkę. Uczyń ich świadkami Twojego Zmartwychwstania, by doświadczając Twojej bliskości, głosili z radością, że jesteś Panem.
Amen.