RÓŻAŃCOWE DNI SKUPIENIA

Dębowiec, 15-17 czerwca 2018

Zaproszenie na dni skupienia kierujemy zarówno do tych, którzy z różańcem się nie rozstają, jak również do osób, które przeczuwają powagę i znaczenie tej modlitwy, jednak gubią się w jej rozumieniu.

Na rekolekcyjny weekend można przyjechać z dziećmi, którym zapewniamy opiekę. Dołożymy starań aby miło spędziły czas w naszym sanktuarium i z radością otwierały się na tajemnice świata nadprzyrodzonego.

Zakwaterowanie w naszym Domu Rekolekcyjnym nie jest konieczne. Można dojeżdżać na wybrane przez siebie punkty programu.

Grupy zorganizowane, (koła Radia Maryja, Róże Różańcowe, Grupy Modlitewne, Pielgrzymki Parafialne) – jeśli wyznaczony termin nie jest dla nich korzystny – mogą liczyć na sesję poświęconą modlitwie różańcowej w dogodnym dla nich czasie.

Wszystkich, którzy zdecydują się uczestniczyć w rekolekcjach, już teraz prosimy o modlitwę w intencji planowanego spotkania.

Różańcowe dni skupienia prowadzi ks. Dariusz Rozum MS

Informacje i zapisy: www.centrum.saletyni.pl/rekolekcje/rozancowe/