Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

24.06.2018

  1. Zapraszamy na Apele Maryjne z procesją na Kalwarię Saletyńską każdego dnia o godz. 21.00 oraz na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

  2. Za tydzień niedziela inwestycyjna. Składka zbierana w tym dniu będzie przeznaczona będzie na realizację prac w ramach projektu Szlak Maryjny, którego postępy możemy zobaczyć na placu sanktuaryjnym. W zakrystii i na furcie klasztornej można również wspomóc to dzieło zakupem okolicznościowych cegiełek na Sanktuarium. Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie.

  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette w dniach od 6 do 16 sierpnia br. Koszt to 490 euro plus 570 zł. Szczegóły pielgrzymki na stronie sanktuarium.

  4. W piątek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zbierana w tym dniu taca przeznaczona jest na potrzeby Kurii Rzymskiej tzw. świętopietrze.

  5. Trwają przygotowania do 31 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodzieży, które rozpocznie się w poniedziałek 9 lipca i potrwa w tym roku do piątku 13 lipca. Zapraszamy do udziału.

  6. W dniach od 15 do 17 lipca 2018 r. w Krakowie odbędą się rozmowy z kandydatami do naszego Saletyńskiego seminarium. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z księdzem Kustoszem lub bezpośrednio z ks. Karolem – duszpasterzem powołań. Pamiętajmy również o modlitwach w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.