UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 30.05.2021 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majoweczerwcowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00.
  2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte w naszej Bazylice jak w każdą niedzielę.
  3. W kościele parafialnym św. Bartłomieja Msza święta z procesją na Boże Ciało o godz. 10.30.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W środę po wieczornej Eucharystii liturgia pokutna z możliwością spowiedzi. W pierwszy piątek sakrament pojednania sprawowany jest przez cały dzień, wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 10.00, Eucharystię o 10.30 i 15 minutową medytację nad tajemnicami różańca w intencji zadośćuczynienia za bluźnierstwa i brak wdzięczności. A po wieczornej Eucharystii w sobotę zapraszamy na cztery części różańca przed Najświętszym Sakramentem.
  5. W następną niedzielę 6 czerwca o godz. 11.00 ks. Eduard z diecezji kamieniecko-podolskiej na Ukrainie, który przebywał u nas na praktyce jako diakon, odprawi Msze świętą prymicyjną. Dziękując za dar Jego powołania pamiętajmy o Nim w modlitwie. Ofiary, które złożycie na tej Eucharystii będą przeznaczone jako dar i pomoc dla Niego.
  6. Dziękujemy za modlitwy oraz cegiełki na prowadzone prace przy Kaplicy Wieczystej Adoracji. Wesprzeć to dzieło, można wrzucając kopertę do skarbony lub przesyłając ofiarę na konto Sanktuarium z dopiskiem Kaplica Wieczystej Adoracji.