1.    Po Mszy świętej zapraszamy do drugiej zakrystii na 30 minutowy film o br. Bronisławie Glancu – saletynie, który przez 60 lat posługując w klasztorze, pomagał innym.

2.    W środę we wspomnienie św. Józefiny Bakhity, obchodzimy III Międzynarodowy Dzień Modlitwy i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi. Kto może niech włączy się w modlitwę Koronką o godz. 3.00 w nocy z wtorku na środę w swoim domu.

3.    W sobotę 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes przeżywamy XXV Światowy Dzień Chorego. W naszej Bazylice na Mszy świętej o godz. 10.30 będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o pomoc i umożliwienie chorym i starszym przybycie w ten dzień do świątyni. Po Mszy świętej będzie także błogosławieństwo lourdzkie. Przypominamy, że z sakramentu namaszczenia chorych mogą wiele razy korzystać osoby chore oraz starsze, które ukończyły 60 rok życia. Ważne jest, aby przed Mszą świętą skorzystać z sakramentu pojednania lub być w stanie łaski uświęcającej.

4.    W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych: „Bóg jedyną nadzieją– Psalm 62”.

5.    Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie bazyliki.

6.    W naszym domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania od 17 do 19 lutego odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Zapraszamy.

7.    W przedsionku Bazyliki można wziąć bezpłatną gazetę ewangelizacyjną Dobra Nowina. Zachęcamy do lektury.

8.    Informacje na temat badania wzroku w dębowieckim ośrodku zdrowia znajdują się w przedsionku Bazyliki.