1.    W najbliższym czasie planujemy zakupić 20 nowych fioletowych ornatów, aby służyły w Bazylice Pięknej Pani. Jeśli ktoś ma możliwość wesprzeć tą inicjatywę to składamy gorące Bóg zapłać. Koszt jednego ornatu wynosi 200 zł, ale każda nawet mniejsza wplata jest wielką pomocą dla nas. Projekt ornatu można zobaczyć w zakrystii lub na naszej stronie internetowej. Ofiary na ten cel można składać w zakrystii lub bezpośrednio na konto z dopiskiem dar na Sanktuarium – ORNAT. Za każdą ofiarę, przekazanie informacji dalej, znalezienie ofiarodawców i oczywiście modlitwę serdecznie dziękujemy.

2.    W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

3.    W następną niedzielę 26 lutego o godz. 16.00 będzie miało miejsce spotkanie trzeźwościowe w naszym domu rekolekcyjnym. Zapraszamy osoby uzależnione, szukające pomocy jak również tych, którzy chcą wspólnie modlić się o dar trzeźwości dla najbliższych. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki.

4.    Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu zaprasza sesję rekolekcyjną Krzywda, przebaczenie, pojednanie, która będzie trwała od 3 do 5 marca.

5.    W dniach od 30 czerwca do 8 lipca odbędzie się pielgrzymka na La Salette. Jej koszt wyniesie 340 euro i 470 zł. Planujemy po drodze być również w Pradze, Altotting, Einsiedeln, Wenecji, Padwie i Wiedniu. Zapisy u Kustosza Sanktuarium w najbliższym tygodniu tylko telefonicznie.