X NIEDZIELA ZWYKŁA

10.06.2018

1. Zapraszamy na Apele Maryjne z procesją na Kalwarię Saletyńską każdego dnia o godz. 21.00 oraz na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

2. Dziękujemy za ofiary składane na prace prowadzone z powstawaniem kapliczek różańcowych oraz w ramach projektu „szlak maryjny”. W zakrystii i na furcie klasztornej można wspomóc to dzieło zakupem okolicznościowych cegiełek na Sanktuarium po 10zł i po 100 zł.

3. Zapraszamy na rekolekcje różańcowe w naszym domu rekolekcyjnym – Centrum Pojednania od 15 do 17 czerwca. Szczegóły na stronach internetowych sanktuarium oraz domu rekolekcyjnego.

4. Zapraszamy na Mszę świętą z błogosławieństwem prymicyjnym ks. Mieczysława Duszy, chrystusowca, w najbliższą środę o godz. 18.00.

5. Zapraszamy na Dzień Integracji Misyjnej, który odbędzie się 17 czerwca br. w Gorlicach w parafii św. Jadwigi Królowej. Rozpoczęcie o godz. 12.00 Mszą Świętą.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette w dniach od 6 do 16 sierpnia br. Koszt to 490 euro plus 570 zł. Szczegóły pielgrzymki i zapisy u Kustosza Sanktuarium.

7. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Prośmy w „10 różańca” tajemnicy światła: Objawienie się Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej o świętość dla naszych małżeństw i rodzin.