1. W poniedziałek rozpoczęły się prace nad zapowiadaną budową parkingu w ramach projektu unijnego polsko-słowackiego „Szlak maryjny”. Mamy obiecaną dotację w wysokości 85%. Dziękujemy za wszelkie ofiary, które pozwolą nam uzbierać 15% wkładu własnego.

2. Trwają przygotowania do 30 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodzieży, które rozpocznie się już w poniedziałek. Zapraszamy na modlitwę, konferencje i koncerty, bo jak zawsze zaproszeni goście pozwolą nam ożywić naszą wiarę. W związku z tym wydarzeniem, Apele od poniedziałku do czwartku będą wpisane w program spotkania.

3. W następną niedzielę będzie można nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.

4. W najbliższą sobotę 15 lipca 2017 planowany jest wyjazd na spotkanie z modlitwą o uzdrowienie na Przeprośnej Górce k. Częstochowy. Wyjazd z Dębowca o godz. 5.00. Koszt 70 zł. Więcej informacji w zakrystii.

5. W dniach od 16 do 18 lipca 2017 r. w Krakowie odbędą się rozmowy z nowymi kandydatami do naszego Saletyńskiego seminarium – osoby zainteresowane prosimy o kontakt z księdzem Kustoszem lub bezpośrednio z ks. Karolem – duszpasterzem powołań. Pamiętajmy również o modlitwach w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

7. Wszystkim pielgrzymom, mieszkańcom Dębowca oraz okolicznych miejscowości życzymy dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Pięknej Pani.