1.    Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym po Mszy świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na prace prowadzone przy budowie parkingu, który jak sami widzimy każdej niedzieli jest tak bardzo potrzebny. Postęp prac jest znaczny, ale potrzebna jest modlitwa o dobrą pogodę, tak abyśmy mogli korzystać z niego już w czasie wrześniowego odpustu. Większą część pieniędzy otrzymamy z udziału w projekcie „Szlak Maryjny”, jednak wkład własny, który musimy uzbierać i tak jest znaczący ponieważ przekracza 70 tysięcy zł. Za wszelkie ofiary, które można przesyłać również przelewem – informacja na stronie internetowej sanktuarium, składamy gorące podziękowanie.

2.    Zapraszamy na Apele Maryjne codziennie o 21.00, podczas których będziemy się duchowo łączyć z pielgrzymami zmierzającymi na Jasną Górę. Natomiast w środę tradycyjnie prosimy o przyjście na Apel dzieci, który rozpocznie się dla nich pół godziny wcześniej o godz. 20.30.

3.     Sierpień w Polsce przeżywany jest jako miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do powstrzymywania się od alkoholu i zarazem do pomocy rodzinom cierpiącym z powodu alkoholizmu przez modlitwę i abstynencję.

4.    W czwartek kolejne spotkanie modlitewne o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

5.    W ostatni weekend sierpnia od 25 do 27 odbędzie przy naszym Sanktuarium Kurs Filipa, który jest formą rekolekcji, zawierających żywy i prosty przekaz Ewangelii. Jest skierowany do osób pełnoletnich, młodszych i starszych, mężczyzn i kobiet. Zapraszamy. To może być ogromna okazja zarówno do ożywienia jak i odnalezienia naszej wiary. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

6.    Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.