XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00, a w środę na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30.
  2. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej Bazylice według niedzielnego porządku, tj. o godz. 7.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.00. Podczas wszystkich Mszy świętych będzie poświęcenie ziół i kwiatów.
  3. Po Mszy świętej panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Łazów Dębowieckich będą zbierały ofiary do puszek na wsparcie chorego 10-letniego Kubusia Jandury – parafianina z Łazów Dębowieckich. Kubuś jest po operacji guza mózgu, ma niedowład kończyn i problemy z mową. W związku z tym potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Prosimy o wsparcie modlitewne i w miarę możliwości finansowe.
  4. Bardzo gorąco dziękujemy za wszelkie wsparcie naszego Sanktuarium.
  5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa przez uczestników liturgii w Bazylice oraz dystans 1,5 metrowy na otwartej przestrzeni.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 30 sierpnia do 7 września 2020r. Więcej informacji na plakacie w przedsionku Bazyliki.
  7. Następna niedziela 16 sierpnia będzie Dniem Solidarności z Libanem. Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na wsparcie ofiar tragedii w Bejrucie.
  8. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.