1. Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym można nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej. Koszt numeru to 5 zł, ale zachęcamy do dobrowolnych ofiar, jak ktoś nie ma pieniędzy to ofiar modlitewnych, tak aby nasze Pismo o pojednaniu docierało do wszystkich rodzin. Obecny numer mający tytuł „Jezus uzdrawia dziś” zawiera wiele świadectw i reportaży o uzdrowieniach, które dokonują się w tym czasie. W środku nasz dębowiecki dodatek z informacją o tym wszystkim co działo się w ostatnim czasie.

2. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00, natomiast w środę szczególnie prosimy o przyjście na Apel dzieci, który rozpocznie się dla nich pół godziny wcześniej o godz. 20.30.

3. W czwartek spotkanie modlitewne o godz. 19.00 wyjątkowo w sali za zakrystią. Zapraszamy.

4. W dniach 23-30 lipca 2017 obchodzimy XVIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „Niesiemy Miłosierdzie drogami świata”. Tydzień ten, związany z przypadającym 25 lipca wspomnieniem patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w następną niedzielę 23 lipca, po każdej Mszy świętej będzie poświecenie pojazdów z modlitwą o potrzebne łaski i błogosławieństwo w czasie podróżowania.

5. Serdecznie zapraszamy na III Dębowiecki Festiwal Amoniaczków, który odbędzie się także w następną niedzielę 23 lipca. W programie Msza święta o godz. 15.00, występy zespołów regionalnych, atrakcje dla dzieci, konkurs na najlepsze ciasteczka kruche. Wszystko zakończymy ok. godziny 19.00. Chcemy, żeby to był wspólny czas wdzięczności za cichą domową pracę na wzór św. Marty.

6. Wszystkim pielgrzymom, mieszkańcom Dębowca oraz okolicznych miejscowości życzymy dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Pięknej Pani.