1. Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym można nabyć nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej. Koszt numeru to 5 zł, ale zachęcamy do dobrowolnych ofiar, jak ktoś nie ma pieniędzy to ofiar modlitewnych, tak aby nasze Pismo o pojednaniu docierało do wszystkich rodzin. Obecny numer mający tytuł „Jezus uzdrawia dziś” zawiera wiele świadectw i reportaży o uzdrowieniach, które dokonują się w tym czasie. W środku nasz dębowiecki dodatek z informacją o tym wszystkim co działo się w ostatnim czasie.

2. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00, natomiast w środę szczególnie prosimy o przyjście na Apel dzieci, który rozpocznie się dla nich pół godziny wcześniej o godz. 20.30.

3. W czwartek spotkanie modlitewne o godz. 19.00 wyjątkowo w sali za zakrystią. Zapraszamy.

4. W dniach 23-30 lipca 2017 obchodzimy XVIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Hasło Tygodnia: „Niesiemy Miłosierdzie drogami świata”. Tydzień ten, związany z przypadającym 25 lipca wspomnieniem patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w następną niedzielę 23 lipca, po każdej Mszy świętej będzie poświecenie pojazdów z modlitwą o potrzebne łaski i błogosławieństwo w czasie podróżowania.

6. Wszystkim pielgrzymom, mieszkańcom Dębowca oraz okolicznych miejscowości życzymy dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Pięknej Pani.