1.    We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej Bazylice według niedzielnego porządku, tj. o godz. 7.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 18.00. Podczas wszystkich Mszy świętych będzie poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu będziemy gościć w naszym Sanktuarium przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam książki dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka „Uczcie się kochać” jest pełnym przykładów z życia poradnikiem dla każdego. Będzie kosztować 20 zł. Gorąco polecamy!

2.    Zapraszamy na Apele Maryjne codziennie o 21.00. Natomiast w środę tradycyjnie prosimy o przyjście na Apel dzieci, który rozpocznie się dla nich pół godziny wcześniej o godz. 20.30.

3.    W czwartek kolejne spotkanie modlitewne o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

4.    W ostatni weekend sierpnia od 25 do 27 odbędzie przy naszym Sanktuarium Kurs Filipa, który jest formą rekolekcji, zawierających żywy i prosty przekaz Ewangelii. Jest skierowany do osób pełnoletnich, młodszych i starszych, mężczyzn i kobiet. Zapraszamy. To może być ogromna okazja zarówno do ożywienia jak i odnalezienia naszej wiary. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

5.    W dniach od 20 do 28 kwietnia 2018 r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o kontakt z ks. Pawłem – kustoszem Sanktuarium. Szczegóły wkrótce na stronie internetowej.

6.    Odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny w dniu 15 sierpnia w jasielskiej Farze, Nienaszowie oraz w Lipinkach. Zapraszamy.

7.    Gorąco dziękujemy za złożone do puszek i przesłane przelewem na konto Sanktuarium ofiary w kwocie 5460 zł na prace prowadzone przy parkingu.
Niech Piękna Pani z La Salette wyprasza Wam potrzebne łaski.