1.    We wtorek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, które przypomina nam, że sześć lata temu w Rzymie został podpisany dokument podnoszący nasz kościół sanktuaryjny do godności Bazyliki Mniejszej. Msze święte o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. W tym dniu zapraszamy o godz. 20.30 na wychwalanie Maryi wraz z naszym chórem sanktuaryjnym „Cecylianum”.

2.    W środę, 23 sierpnia wspomnienie bł. Władysława Findysza. O godz. 11.00 – uroczysta Msza św. w Nowym Żmigrodzie, pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego.

3.    Zbliżamy się również do uroczystości św. Bartłomieja Apostoła, Patrona Parafii. Ksiądz Proboszcz zaprasza na Sumę odpustową w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Zachęcamy do licznego udziału.

4.    W sobotę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00. 10.30 i 18.00.

5.    Zapraszamy na Apele Maryjne codziennie o 21.00. Natomiast w środę tradycyjnie prosimy o przyjście na Apel dzieci, który rozpocznie się dla nich pół godziny wcześniej o godz. 20.30. W czwartek kolejne spotkanie modlitewne o godz. 19.00.

6.    Sierpień w Polsce przeżywany jest jako miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do powstrzymywania się od alkoholu i zarazem do pomocy rodzinom cierpiącym z powodu alkoholizmu przez modlitwę i abstynencję.

7.    W ostatni weekend sierpnia od 25 do 27 odbędzie przy naszym Sanktuarium Kurs Filipa, który jest formą rekolekcji, zawierających żywy i prosty przekaz Ewangelii. Kurs jest bezpłatny, zapisy u ks. Pawła – kustosza Sanktuarium. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

8.    W poniedziałek 11 września w naszej Bazylice odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja oraz transmisje: Mszy Świętej w TV Trwam i Radio Maryja oraz Rozmowy Niedokończonych. Rozpoczęcie o godz. 17.30 programem słowno–muzycznym, następnie Modlitwa Anioł Pański, o godz. 18.20  – Msza Święta i  21.30 – 23.35 – Rozmowy niedokończone w Radio Maryja. Zapraszamy.

9.    W dniach od 20 do 28 kwietnia 2018 r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są kontakt z ks. Pawłem – kustoszem Sanktuarium. Szczegółowy program i atrakcyjna cena pielgrzymki na stronie internetowej.

10.    Gorąco dziękujemy za zrozumienie i wszelkie ofiary na budowę tak potrzebnego parkingu.

11.    Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.