XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00, a w środę na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30.
  2. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Libanem. Po każdej Mszy świętej jest zbiórka do puszek na wsparcie ofiar tragedii w Bejrucie.
  3. Decyzją Księdza Prowincjała końcem sierpnia z naszej wspólnoty zakonnej odchodzą ks. Kazimierz Wolan MS do Zakopanego oraz ks. Krzysztof Samborski MS i ks. Jakub Dudek MS do Warszawy. Natomiast do naszej wspólnoty przychodzą ks. Wawrzyniec Skraba MS, ks. Krzysztof Kowal MS oraz ks. Piotr Komisarz MS. Polecamy ich Waszej modlitwie i życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.
  4. Bardzo gorąco dziękujemy za wszelkie wsparcie naszego Sanktuarium.
  5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa przez uczestników liturgii w Bazylice oraz dystans 1,5 metrowy na otwartej przestrzeni.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 30 sierpnia do 7 września 2020r. Więcej informacji na plakacie w przedsionku Bazyliki.
  7. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, które przypomina nam, że dziewięć lat temu w Rzymie został podpisany dokument podnoszący nasz kościół sanktuaryjny do godności Bazyliki Mniejszej. Msze święte o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  8. Zbliżamy się również do uroczystości św. Bartłomieja Apostoła, Patrona Parafii. Ksiądz Proboszcz zaprasza na Sumę odpustową w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
  9. Medyczno-społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle ogłasza nabór na wiele ciekawych kierunków. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki.
  10. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.