1.     W poniedziałek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, które przypomina nam, że pięć lata temu w Rzymie został podpisany dokument podnoszący nasz kościół sanktuaryjny do godności Bazyliki Mniejszej. Msze święte o godz. 7.00, 10.30 i 18.00.
  2.     We wtorek wspomnienie bł. ks. Władysława Findysza. Uroczysta Msza święta w Nowym Żmigrodzie o godz. 11.00.
  3.     Zbliżamy się również do uroczystości św. Bartłomieja Apostoła, Patrona Parafii, którą będziemy przeżywać w środę 24 sierpnia. Ksiądz Proboszcz zaprasza na Sumę odpustową o godz. 11.00. Zachęcamy do licznego udziału.
  4.     W piątek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00. 10.30 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5.     Zapraszamy na wieczorne Apele Maryjne każdego dnia o godz. 21.00 oraz na nabożeństwa przejścia przez Bramę Miłosierdzia w piątki o godz. 15.00 i w soboty o godz. 9.30.
  6.     Zapraszamy na pielgrzymkę w Roku Miłosierdzia na Litwę, w dniach od 16 do 21 października 2016r, organizowaną przez Saletyńskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe. Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej: www.pielgrzymki.saletyni.pl.

Niech Piękna Pani z La Salette wyprasza Wam potrzebne łaski.