1. Wraz z rozpoczęciem września, nazywanego miesiącem saletyńskim zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z La Salette odprawiane w naszej Bazylice codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy również na Apele Maryjne o godzinie 21.00.

2. W czwartek przypada 77. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Módlmy się w tym dniu o pokój na świecie i za poległych na wojnach.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi będzie w czasie każdej Eucharystii oraz podczas nabożeństw. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością skorzystania z sakramentu pojednania od godziny 7.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy.

4. Trwają końcowe prace związane z odnowieniem elewacji Bazyliki. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i prosimy o modlitwę w tej intencji.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę w Roku Miłosierdzia na Litwę, w dniach od 16 do 21 października 2016r, organizowaną przez Saletyńskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe. Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej: www.pielgrzymki.saletyni.pl.

6. W najbliższy piątek o godz. 16.00 na terenach rekreacyjnych „Przystanek Kwiatowa” w Jaśle rozpocznie się piknik charytatywny, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc i leczenie 19 letniego Jakuba. Szczegóły w przedsionku. Zachęcamy do udziału.

Niech Piękna Pani z La Salette wyprasza Wam potrzebne łaski.