1.    W dniu dzisiejszym gościmy ks. Jacka Krzemienia kapelana Wspólnoty „Chleb życia”. Dziękujemy za Jego posługę głoszenia Słowa i modlitwy razem z nami. Po Mszy św. można złożyć dar serca na potrzeby wspólnoty.

2.    Trwają rekolekcje zakonne naszych postulantów, nowicjuszy i kleryków. Polecamy ich Waszej modlitwie.

3.    W czwartek 7 września na Mszy świętej o godzinie 10.30 nasi klerycy złożą śluby wieczyste, natomiast w piątek 8 września na Mszy świętej o godzinie 10.30, nowicjusze złożą pierwsze śluby zakonne oraz otrzymają sutanny. Dziękując Bogu za dar powołania naszych młodszych współbraci zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.    Również w piątek, 8 września, na zakończenie każdej Eucharystii dokonamy Aktu Poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Zachęcamy również wszystkich, którzy nie mogą tego uczynić w świątyni, o dokonanie tego aktu w czasie Apelu Jasnogórskiego w swoich domach.

5.    W niedzielę 10 września jest święto Świeckich Saletynów. Życzymy wszystkim naszym przyjaciołom błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Płaczącej Pani.

6.    Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z La Salette odprawiane w naszej Bazylice o godzinie 17.30 i na Apele Maryjne o godzinie 21.00.

7.    Misjonarze Saletyni pracujący w Kobylance zapraszają na odpust ku czci Pana Jezusa Ukrzyżowanego od 8 do 10 września. Szczegółowy program na plakacie.

8.    W sobotę 9 września o godz. 11.00 uroczystości 10-lecia koronacji w Skalniku.

9.    Gorąco dziękujemy za wszelkie ofiary na budowę parkingu. Można je składać do skarbony w przedsionku Bazyliki oraz na konto Sanktuarium.

10.    Przypominamy, że w poniedziałek 11 września w naszej Bazylice odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja oraz transmisje: Mszy Świętej w TV Trwam i Radio Maryja oraz Rozmów Niedokończonych. Serdecznie zapraszamy.

11.    W dniach od 20 do 28 kwietnia 2018 r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane prosimy o szybki kontakt z kustoszem Sanktuarium. Szczegółowy program na stronie internetowej.

Niech Piękna Pani z La Salette wyprasza Wam potrzebne łaski.