XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z La Salette odprawiane we wrześniu w naszej Bazylice o godzinie 17.30 i na Apele Maryjne o godzinie 21.00.
  2. We wtorek rozpoczynają się rekolekcje zakonne naszych kleryków. Polecamy ich Waszej modlitwie.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas liturgii oraz w pierwszy piątek od godz. 6.30 do 18.30.
  4. Przypominamy też, że w I soboty miesiąca od maja do października z inicjatywy mężczyzn zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową od 19.00 do 21.00.
  5. Jeszcze raz w naszej wspólnocie sanktuaryjnej witamy ks. Piotra Komisarza MS, który pełni funkcję dyrektora Kancelarii Apostolskiej oraz ks. Wawrzyńca Skrabę MS i ks. Krzysztofa Kowala MS, którzy są formatorami naszych nowicjuszy. Polecamy ich samych oraz pełnione zadania Waszej modlitwie.
  6. Zapraszamy na odpust wrześniowy ku czci Maryi Saletyńskiej od 17 do 20 września oraz spotkanie Rodziny Radia Maryja 21 września.
  7. We wtorek przypada 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Módlmy się o pokój na świecie i za poległych na wojnach.
  8. Bardzo gorąco dziękujemy za wszelkie wsparcie naszego Sanktuarium.
  9. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa przez uczestników liturgii w Bazylice oraz dystans 1,5 metrowy na otwartej przestrzeni.
  10. Wójt Gminy Dębowiec zawiadamia wszystkich Rolników o Powszechnym Spisie Rolnym. Szczegóły w przedsionku Bazyliki.
  11. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.