1.    Od czwartku do niedzieli będą trwały jubileuszowe, w 170 rocznicę objawienia w La Salette i 20 rocznicę koronacji, uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Saletyńskiej. Szczegółowy wykaz godzin Mszy św. i nabożeństw znajduje się na plakatach, stronie internetowej oraz w najnowszym „Posłańcu Matki Bożej Saletyńskiej”, który można nabyć przy wyjściu ze świątyni za dobrowolną ofiarę. Zapraszamy do korzystania z tego czasu łaski.

2.    W związku z uroczystościami odpustowymi bardzo prosimy Mieszkańców Dębowca o udostępnianie miejsc parkingowych na swoich posesjach, dzięki czemu przebiegną one sprawnie. Dziękujemy za zrozumienie i życzliwość w związku z niedogodnościami. Prosimy panów do niesienia figury Matki Bożej oraz dziewczęta do asysty w sobotę wieczorem i niedzielę na sumie.

3.    Dziękujemy wszystkim za włączenie się i zaangażowanie w 20 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w 20 rocznicę koronacji.

4.    Zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na dzisiejsze spotkanie o godz. 16:00 w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania.

5.    We wtorek 13 września duszpasterze z Osobnicy zapraszają na nabożeństwo fatimskie, które tym razem rozpocznie się o godz. 17.30.

6.    W niedzielę 18 września odbędzie się ogólnopolska zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

7.    Za dwa tygodnie 25 września na dodatkowej Mszy świętej o godz. 12.00 będzie miało miejsce zakończenie sezonu motocyklowego. Serdecznie zapraszamy.

8.    Program uroczystości odpustowych. W czwartek rozpoczniemy przedpołudniową Mszą świętą w intencji chorych, której będzie przewodniczył bp Kazimierz Górny. Pomóżcie Waszym bliskim dotrzeć na ten czas ich zanurzenia w łasce Bożego Miłosierdzia. Spotkanie tradycyjnie zakończy błogosławieństwo lourdzkie i wspólne świętowanie. Wieczorem w tym dniu zapraszam na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duszy i ciała. Prowadzona będzie przez ks. Krzysztofa Kołodziejczyka z jasielskiej Fary i zakończy się ok godz. 21.00.
W piątek przed południem zapraszamy ARS i przyjaciół Sanktuarium, o 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia z przejściem przez Bramę Miłosierdzia, a wieczorem spotkanie młodych, szczególnie tych przygotowujących się przyjęcia sakramentu bierzmowania, w którym będzie uczestniczył bp Edward Białogłowski.
 W sobotę o 10.30 diakoni Adam i Piotr, którzy w wakacje mieli posługę w Sanktuarium przyjmą święcenia kapłańskie z rąk bpa Leona Dubrawskiego ordynariusza diecezji kamieniecko-podolskiej, po południu natomiast zapraszamy na Drogę Krzyżową z przejściem przez Bramę Miłosierdzia, Liturgię pokutną, Nowennę i Mszę św. wigilijną z procesją światła, której przewodniczył będzie ordynariusz rzeszowski bp Jan Wątroba. Na zakończenie dnia zapraszamy na  adorację z modlitwą uwielbienia.
Uroczystości odpustowe zakończymy w niedzielę. W tym dniu ulegnie zmianie porządek Mszy św., które będą odprawiane o godzinach: 7.00, 9.00, 11.00, 15.00 i 18.00. Suma odpustowa dziękczynna rozpocznie się o godz. 11.00. Mszy św. przewodniczyć będzie abp Adam Szal nowy metropolita przemyski. Serdecznie zapraszamy wszystkich do licznego udziału. Natomiast o godz. 15.00 swoja Mszę świętą prymicyjną odprawią saletyńscy neoprezbiterzy. Słowo Boże wygłosi im znany biblista ks. Wojciech Węgrzyniak. Nasze uroczystości zakończymy Apelem Maryjnym o godz. 21.00.

9.    Jeszcze raz zachęcam do licznego udziału i wspólnego świętowania. Niech Piękna Pani z La Salette otacza Was swoją opieką.

Uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej z La Salette w Dębowcu w 170 rocznicę objawienia i 20 rocznicę koronacji Figury Płaczącej Pani 15-18 września 2016

Czwartek 15 września Uzdrowienie chorych módl się za nami

9.45 – Powitanie chorych
– Różaniec