XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie z dnia 11.10.2020 r.

1. Przeżywamy XX Dzień Papieski. Zgodnie z zapowiedzią, po każdej Eucharystii można złożyć ofiary do skarbony na stypendium dla młodzieży.
  2. Osoby żyjące w małżeństwach niesakramentalnych zapraszamy na spotkanie, które rozpocznie się w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania o godz. 16.00.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30.
  4. Na stoliku i bocznych ołtarzach są wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie kartki proszę składać do skarbony oznaczonej napisem „WYPOMINKI” lub na tacę. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad podczas nabożeństw, a także sprawując każdego dnia Mszę świętą w ich intencji.
  5. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
  6. Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i pracownikom życzymy wielu łask Bożych i opieki Pięknej Pani z La Salette.
  7. Pragniemy poinformować wszystkich dębowieckich parafian, a także naszych przyjaciół, że od kilku tygodni trwają prace na cmentarzu w Dębowcu przy rewitalizacji alejek. W związku z tym w przyszłą niedzielę (tj. 18 października) odbędzie się ZBIÓRKA DO PIENIĘŻNA DO PUSZEK na spłatę za wykonane prace na cmentarzu. Już dzisiaj w imieniu ks. Proboszcza i w swoim – dziękuję wszystkim parafianom, ale także tym, którzy uczestniczą w nabożeństwach w Sanktuarium i są związani z nami Misjonarzami Saletynami za hojność Waszych serc i złożone na ten cel ofiary. Po każdej Eucharystii w kościele parafialnym, Bazylice i w Łazach Dębowieckich upoważnione osoby z Rady Parafialnej, KGW i OSP będą zbierać datki na w/w cel.