1.    Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 17.30.

2.    Na stoliku i bocznych ołtarzach są wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie kartki proszę składać do skarbony oznaczonej napisem „WYPOMINKI” lub na tacę. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad podczas nabożeństw, a także sprawując każdego dnia Mszę świętą w ich intencji.

3.    W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

4.    W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień misyjny. Homilię będzie głosił ks. Tomasz Krzemiński MS. Po każdej Eucharystii będzie można złożyć ofiarę na misje, a także w sali za zakrystią zobaczyć krótki materiał o naszych dziełach misyjnych na Ukrainie.

5.    W środę 18 października święto św. Łukasza ewangelisty, dzień szczególnej modlitwy za pracowników służby zdrowia.

6.    W czwartek o godz. 18.00, Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Serdecznie zapraszamy.

7.    Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na spotkanie w sprawie leczenia niepłodności metodą Naprotechnologii, które odbędzie się we wtorek, 24 października o godz. 19.00 w domu duszpasterskim przy jasielskiej Farze.

8.    Duszpasterze Centrum Pojednania zapraszają od 27 do 29 października na sesję rekolekcyjną z cyklu WIARA, PSYCHOLOGIA, POJEDNANIE, z tematem Pojednanie z własnym lękiem.

9.    Zapraszamy na Narodową Pielgrzymkę Mężczyzn na Jasną Górę. Męskie Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u tronu Królowej w dniu 4 listopada. Zapisy w zakrystii.