1.    Przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Ofiary na ten cel można złożyć do skarbony w przedsionku Bazyliki.
2.    W dniu dzisiejszym zapraszamy na KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ w wykonaniu chóru Laurenti do naszej Bazyliki o godz. 16.00
3.    Zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na spotkanie w Centrum Pojednania o godz. 16.00.
4.    W środę po wieczornej Eucharystii zapraszamy na katechezę dla  dorosłych.
5.    W czwartek o godz. 18.00, Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Serdecznie zapraszamy.
6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w przedsionku Bazyliki znajduje się Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, a przy wyjściu można nabyć za dobrowolne ofiary najnowszy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej, który w środku ma nasz dębowiecki dodatek. Życzymy dobrej lektury.
7.    Zapraszamy do tworzenia wydarzenia ZOSTAŃ ANIOŁEM, które podaruje potrzebującym odrobinę radości. Szczegóły w Posłańcu i na stronie internetowej. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.
8.    Na stoliku są jeszcze wystawione kartki na „wypominki”. Wypełnione czytelnie prosimy składać do skarbony lub na tacę. Za zmarłych modlimy się w listopadzie podczas nabożeństw wypominkowych o godz. 17.30, a także sprawując każdego dnia  Mszę świętą w ich intencji.
9.    Zapraszamy już dzisiaj na motoMIKOŁAJKI, które w tym roku oprócz Jasła odbędą się również w Dębowcu przy naszym Sanktuarium. Wraz z Motocyklistami i Gminą Dębowiec zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem 2 grudnia w sobotę ok godz. 16.00. Motocykliści tradycyjnie pragną również pomóc dzieciom z jasielskiego szpitala. Osoby pragnące wspomóc to wydarzenie będą mogły to uczynić w następną niedzielę 19 listopada ofiarami do puszek. Za wszelką pomoc dziękujemy.
10.    Zapraszamy na rekolekcje trzeźwościowe od 24 do 26 listopada do naszego domu rekolekcyjnego Centrum Pojednania. Szczegóły na stronie internetowej