ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

ODPUST KU CZCI

MATKI BOŻEJ Z LA SALETTE

20.05.2018

1. Trwa odpust majowy w naszym Sanktuarium. Wszystkim pielgrzymom i gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Maryi.

2. W dniu wczorajszym Ksiądz Biskup Antoni Dydycz udzielił święceń prezbiteratu siedmiu naszym współbraciom. Polecamy ich posługę Waszej modlitwie.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30 oraz na Apele Maryjne rozpoczynające się o godz. 21.00.

4. W namiocie przy Bazylice można nabyć Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej, książki, a także cegiełki na prace prowadzone przy Sanktuarium. Ufamy, że wkrótce zostanie dokończonych pięć nowych kapliczek różańcowych. Dziękujemy za Waszą życzliwość i ofiarność.

5. Zapraszamy na III Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków do Dębowca w niedzielę, 27 maja. W programie: 14.30 – przejście pododdziałów; 15.00 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Jana Wątroby; 16.15 – strażacka majówka.

6. Zapraszamy również na spotkanie trzeźwościowe w następną niedzielę 27 maja, Msza święta o godz. 15.00, konferencja i wspólne świętowanie.

7. W dniu dzisiejszym 18 rocznicę sakry biskupiej przeżywa ksiądz biskup Jan Wątroba nasz ordynariusz. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.