ZOSTAŃ ANIOŁEM

Drodzy Przyjaciele, Dobrodzieje i wszyscy którzy czytacie tą wiadomość św. Matka Teresa z Kalkuty powiedziała: „Nie wszyscy możemy robić rzeczy wielkie, ale wszyscy możemy robić małe rzeczy z wielką miłością”.

Zapraszamy do tworzenia wydarzenia ZOSTAŃ ANIOŁEM, które podaruje potrzebującym odrobinę radości. Naszym celem jest zebranie darów dla chorych Jasielskiego Zakładu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego (hospicjum). Jeżeli chcesz i możesz, to przyłącz się do naszej akcji. W przedsionku Bazyliki na przygotowanej tablicy rozwieszone są aniołki z pomocną informacją dotyczącą prezentu. Oczywiście można coś dodawać według własnego uznania. Dar należy dostarczyć do 26 listopada 2017 r. na furtę klasztorną, do zakrystii lub do księgarni przy Sanktuarium z przyłączonym aniołkiem lub numerem na nim zapisanym.

Osoby, które chcą wesprzeć tę inicjatywę finansowo proszone są o wrzucenie ofiary do skarbony w przedsionku Bazyliki w kopercie z napisem ZOSTAŃ ANIOŁEM lub przesłać na konto naszego Sanktuarium: 27 1600 1013 1837 5322 9000 0002; 38-220 Dębowiec 55 również z dopiskiem ZOSTAŃ ANIOŁEM. Można również poprosić o zdjęcie konkretnego aniołka i przesłać paczkę na nasz adres.

Polecamy tę akcję Waszej modlitwie i dziękujemy za wszelkie wsparcie.