Ogłoszenia XVIII NIEDZIELA

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

04.08.2019

1. Rozpoczął się miesiąc poświęcony w naszej ojczyźnie trzeźwości. Zachęcamy do modlitwy oraz ofiarowania swojej abstynencji jako wynagrodzenie Bogu za grzechy pijaństwa. Księga abstynencji jest wyłożona na bocznym ołtarzu.

2. Dzisiaj wyruszyła z Rzeszowa 42 piesza pielgrzymka na Jasna Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszymi modlitwami, uczynkami miłosierdzia i wybranymi formami pokutnymi.

3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na prace inwestycyjne przy naszym sanktuarium.

4. Zapraszamy na Apele maryjne każdego dnia o godz. 21.00, a w środę na nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30.

5. Na parkingu przy kościele parafialnym św. Bartłomieja zostanie postawiony ambulans diagnostyczny w środę 7 sierpnia od godz. 10.30 do 11.15. Szczegóły na plakacie w przedsionku Bazyliki.

6. Wszystkim pielgrzymom, gościom i stałym uczestnikom naszych nabożeństw życzymy potrzebnych łask i opieki Pięknej Pani z La Salette.