Odpust dzień chorych zaproszenie

W czwartek 12 września w naszym sanktuarium rozpoczną się czterodniowe uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Saletyńskiej.

Tradycyjnie pierwszy dzień odpustu będzie poświęcony chorym i starszym. O godz. 10.00 w bazylice rozpocznie się wspólny różaniec. Mszy Świętej o godz. 10.30 będzie przewodniczył bp Jan Zając z Krakowa. Po Eucharystii wszyscy uczestnicy liturgii zostaną zaproszeni na wspólny posiłek. Mszę Świętą o godz. 18.00 odprawi ks. Jan Gierlak MS, egzorcysta diecezji rzeszowskiej. Po Mszy pielgrzymi wysłuchają katechezy oraz będą uczestniczyć w modlitwie o uzdrowienie i uwolnienie. Odpustowy czwartek zakończy się apelem maryjnym o godz. 21.00, połączonym z procesją na kalwarię saletyńską.